Мрежен Кабел 3 метра Cat.5e AWG26/7FTP, 2xRJ45 STP

90,00 ден.   Спореди

IC Patch Cable, 3m, Cat.5e AWG26/7FTP, 2xRJ45 STP (мрежен кабел за компјутер-компјутер компјутер-рутер...)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 90,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


IC Patch Cable, 3m, Cat.5e AWG26/7FTP, 2xRJ45 STP (мрежен кабел за компјутер-компјутер компјутер-рутер...)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка