Мрежа за аквариум 25 цм

300,00 ден.   Спореди

Aquarium net, coarse net, green
This aquarium net has a twisted, plastic coated wire handle and a coarse, green net.
8000 Aquarium net, 7×6 cm, green
8001 Aquarium net, 10×7 cm, gree...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 300,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aquarium net, coarse net, green
This aquarium net has a twisted, plastic coated wire handle and a coarse, green net.
8000 Aquarium net, 7×6 cm, green
8001 Aquarium net, 10×7 cm, green
8002 Aquarium net, 12×10 cm, green
8003 Aquarium net, 15×12 cm, green
8004 Aquarium net, 20×15 cm, green
8005 Aquarium net, 25×17 cm, green

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка