Мрежаст сунѓер 2

100,00 ден.   Спореди

Мрежаст сунѓер за отстранување на инсекти. W-12.00 cm. L-2.80 cm. H-16.50 cm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 100,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мрежаст сунѓер за отстранување на инсекти. W-12.00 cm. L-2.80 cm. H-16.50 cm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка