МП4-ДИГИТАЛЕН ЧАСОВНИК

МП4-ДИГИТАЛЕН ЧАСОВНИК

5.900,00 ден.   Спореди

Внатрешна меморија од 1GB за фотографии, видео-клипови, МП3 фајлови и е-книги. Висококвалитетниот дисплеј, регулаторот на звук и опцијата Super Bass гарантираат одлична забава без прекин до 7 часа. По...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.900,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Внатрешна меморија од 1GB за фотографии, видео-клипови, МП3 фајлови и е-книги. Висококвалитетниот дисплеј, регулаторот на звук и опцијата Super Bass гарантираат одлична забава без прекин до 7 часа. Покрај сето ова, часовникот функционира и како диктафон.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка