Моќни странични клешти VDE Toolcraft

1.239,00 ден.   Спореди

Со 2-делна рачка и појачани сечила прибл. 58-62 HRC. За поцврсти жици. Клешти, појачани со полирана површина.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со 2-делна рачка и појачани сечила прибл. 58-62 HRC. За поцврсти жици. Клешти, појачани со полирана површина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка