Моќна LED светилка во боја Power LED MR16

11.891,00 ден.   Спореди

Дозволете си изненадување! Со овој чудесен сет Power LED светилки, можете да креирате и до 2.000.000 различни светлински бои, вклучувајќи ги и различните нијанси на бела боја. Вградена е мемориска фун...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.891,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дозволете си изненадување! Со овој чудесен сет Power LED светилки, можете да креирате и до 2.000.000 различни светлински бои, вклучувајќи ги и различните нијанси на бела боја. Вградена е мемориска функција со што склопот ја памти последната користена боја така што на следното вклучување светилката започнува да свети со истата боја. Особена новина е и опцијата која овозможува бојата да се менува постојано.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка