Моќна еднорачна кројачка за хартија DAHLE 561 A4

20.532,00 ден.   Спореди

Моќна еднорачна кројачка за хартија со робусна метална плоча. Стабилна, со полирана горна и долна површина изработена од  Solingen челик, безбедна за ракување, со автоматски притисок, 2 системи и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.532,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќна еднорачна кројачка за хартија со робусна метална плоча. Стабилна, со полирана горна и долна површина изработена од  Solingen челик, безбедна за ракување, со автоматски притисок, 2 системи и заднински подеслива положба на запирање. Комфорна за ракување со ергономски обликувана рачка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка