МОЌЕН ПАКЕТ RAVELAND GREEN FORCE II

16.048,00 ден.   Спореди

Комплетно решение во еден пакет! Со високи перформанси 4 канален засилувач, 30 сm сабвуфер и еден пар од 16,5 сm коаксијални звучници се инсталирани во акустично Трио на суперлативи. Ова е прилично си...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 16.048,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комплетно решение во еден пакет! Со високи перформанси 4 канален засилувач, 30 сm сабвуфер и еден пар од 16,5 сm коаксијални звучници се инсталирани во акустично Трио на суперлативи. Ова е прилично силен звук за тие пари. Моќни 1000 W ја поместуваат намотката и произведуваат на чист, јакоударен звук кој е одличен за оваа цена .

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка