Моторола Бебе контрола MBP 35

20.709,00 ден.   Спореди

Контролата за бебeто преку видео, слика и звук ви нуди сигурност за вашето најмило! За анализа на сликата е конструран монитор од 8,9 инчен во боја со висока резолуција. Уредот може да се управува ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.709,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Контролата за бебeто преку видео, слика и звук ви нуди сигурност за вашето најмило! За анализа на сликата е конструран монитор од 8,9 инчен во боја со висока резолуција. Уредот може да се управува преку интегриран NiHM батерија (макс. 3,5 часа) или вклучен AC адаптер. Бебе мониторот има голем број на контроли,во случај на слаб прием се активира звучен алармен сигнал до примачот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка