Мост керамика за аквариум

400,00 ден.   Спореди

Bridge, 17 cm
This decorative item made of polyresin offers your fish different uses like resting in it or swimming through the bridge.
8962 Bridge, 17 cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 400,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Bridge, 17 cm
This decorative item made of polyresin offers your fish different uses like resting in it or swimming through the bridge.
8962 Bridge, 17 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка