Монтирачки радио/ЦД уред AEG KRC 4323

6.726,00 ден.   Спореди

Монтирачки радио/ЦД уред со функција на аларм. Дигитален приказ на фреквенција (FМ/АМ).ЦД-плеер со програмирана репродукција и со репродукција по случаен избор.Часовник со 24 часовен приказ.Резервно ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.726,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Монтирачки радио/ЦД уред со функција на аларм. Дигитален приказ на фреквенција (FМ/АМ).ЦД-плеер со програмирана репродукција и со репродукција по случаен избор.Часовник со 24 часовен приказ.Резервно напојување преку 9 V блок батеријата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка