МОНОКРИСТАЛЕН СОЛАРЕН ПАНЕЛ 50W - 12V

20.473,00 ден.   Спореди

Моќен соларен панел од 50 W со висок излезен аутпут и алуминиумска рамка отпорна на торзија. Употреба во полнење на батерии, бродови, градина, стаклена градина или на кампување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.473,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќен соларен панел од 50 W со висок излезен аутпут и алуминиумска рамка отпорна на торзија. Употреба во полнење на батерии, бродови, градина, стаклена градина или на кампување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка