Моноблок HQA-067

7.750,00 ден.   Спореди

Симплон, комплет казанче со арматура и капак Soft Close
Димензии: 705*400*810mm
Производител:
Letop Шифра:
HQA-067


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 7.750,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Симплон, комплет казанче со арматура и капак Soft Close
Димензии: 705*400*810mm
Производител:
Letop Шифра:
HQA-067

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка