Монитор VW227D 22

6.190,00 ден.   Спореди

Монитор 22 Asus VW227D за ваша угодна работа. Куќиште црна боја, резолуција Full HD 1920x1080, контаст 8000:1, одзив од 5 мс.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 6.190,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Монитор 22 Asus VW227D за ваша угодна работа. Куќиште црна боја, резолуција Full HD 1920x1080, контаст 8000:1, одзив од 5 мс.

Дијагонала 22'' Inches
Екран на допир No
Фрекфенција на работ 5
Резолуција на монитор 1920x1080
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка