Монитор DELL UltraSharp U2412M 24" (61cm)

14.970,00 ден.   Спореди

Display DELL UltraSharp U2412M 24" (61cm), Diagonal Viewable Size: 24"(60.96 cm) viewable area Aspect Ratio Widescreen (16:10) Panel Type, Surface: IPS (In-Plane Switching), anti glare with hard coat ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 14.970,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Display DELL UltraSharp U2412M 24" (61cm), Diagonal Viewable Size: 24"(60.96 cm) viewable area Aspect Ratio Widescreen (16:10) Panel Type, Surface: IPS (In-Plane Switching), anti glare with hard coat 3H Optimal Resolution: 1920 x 1200 at 60 Hz Contrast Ratio: 1000 : 1 (typical) Dynamic Contrast Ratio: 2 million:1 (Max) Brightness: 300 cd/m2 (typical) Response Time: 8ms (gray to gray) Typical Max Viewing Angle (vertical/horizontal) 178? / 178? Colour Support: 16.7 million colours Colour Gamut 82% (CIE 1976) Pixel Pitch: 0.27 mm Device Type Widescreen Flat Panel Display
Гаранција: 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 12 години

од Ненајавен корисник

monitorov e najeftin vo www.vortex.com.mk 14.990 den