Монитор на допир 1509L, 15-inch Wide LED

22.990,00 ден.   Спореди

1509L, 15-inch Wide LED, IntelliTouch, Clear, USB, color charcoal gray


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 22.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1509L, 15-inch Wide LED, IntelliTouch, Clear, USB, color charcoal gray

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка