МОНИТОР ВО БОЈА Х4-TECH NOVA M7

5.245,00 ден.   Спореди

Искористете ја разноличноста на овој уред. Приклучете го DVD уредот и гледајте ги своите омилени филмови од фотеља. Уживајте во актуелната ТВ програма така што ќе го вклучите DVB-T уред или SAT-приемн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.245,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Искористете ја разноличноста на овој уред. Приклучете го DVD уредот и гледајте ги своите омилени филмови од фотеља. Уживајте во актуелната ТВ програма така што ќе го вклучите DVB-T уред или SAT-приемник. Со помош на системот за снимање наназад, екранот овозможува сигурно пакување во превозното средство или камп-приколка. Приклучете го навигациониот систем на екранот и стигнете до целта со помош на навигација. На LCD екранот во боја можете да приклучите два посебни аудио/видео извори и да менувате програми со помош на далечински управувач кој е вклучен во пакетот. Има вграден звучник. Со помош на практичната торбичка за монтирање можете да го прицврстите екранот на наслонот за глава.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка