МОДУЛ - ЗАСИЛУВАЧ СО ПРИКЛУЧОК ЗА СЛУШАЛКИ

767,00 ден.   Спореди

Модул - засилувач со фактор 50, вградена контрола за јачина на звук и приклучок за слушалки. Идеален додаток за луѓе кои имаат проблем со слухот ( на пр. кога гледаат ТВ). Потребни се 3 х АА батерии.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Модул - засилувач со фактор 50, вградена контрола за јачина на звук и приклучок за слушалки. Идеален додаток за луѓе кои имаат проблем со слухот ( на пр. кога гледаат ТВ). Потребни се 3 х АА батерии.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка