Модел-автомобил со далечински управувач Rc 1:16 Ferrari 458 Italia Rtr Silverlit

3.835,00 ден.   Спореди

Детален ентериер, LED предни светла, Индикатор за управување на движењето, Предна и задна сопирачка, 2- канален далечински управувач, 4 АА батерии, Батерија од 9 V, Управување со задните тркала, Дигит...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.835,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Детален ентериер, LED предни светла, Индикатор за управување на движењето, Предна и задна сопирачка, 2- канален далечински управувач, 4 АА батерии, Батерија од 9 V, Управување со задните тркала, Дигитално пропорционално управување и контрола на брзината

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка