Мобилен рачен мерач на брзина на ветер 3000

1.711,00 ден.   Спореди

Овој рачен мерач за брзина на ветер ви омозвожува мерење на брзината на ветрот во km/h, m/s, mph или во јазли. Поради компакната големина и механички заштитениот сензор за брзината на ветерот, ов...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.711,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој рачен мерач за брзина на ветер ви омозвожува мерење на брзината на ветрот во km/h, m/s, mph или во јазли. Поради компакната големина и механички заштитениот сензор за брзината на ветерот, овој инструмент можете да го носите во џеб, а заштитен е и од влага, прашина па овозможува користење за повеке спортови, како на пример едрење,сурфање,моделарски летови и др. .

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка