Мистеријата на синиот воз

200,00 ден.   Спореди

Роман за навидум обично убиство кој читателот го држи во неизвесност сè до самиот крај.
Роман за навидум обично убиство кој читателот го држи во неизвесност сè до самиот крај. Се работи за девој...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Роман за навидум обично убиство кој читателот го држи во неизвесност сè до самиот крај.
Роман за навидум обично убиство кој читателот го држи во неизвесност сè до самиот крај. Се работи за девојката Кетрин Греј која сака да се впушти во една авантура, носејќи ги со себе вредните рубини кои се подарок од нејзиниот татко. Во меѓународниот „Син воз“ кој патува кон Ница се крие голема мистерија. Кој и зошто ја убил ќерката на американскиот богаташ?

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка