МИСИЈА

200,00 ден.   Спореди

Една амбициозна девојка се вплеткува во заткулисните игри на елитата која управува со светот. Има ли шанса во конфронтацијата со професионални тајни агенти, моќни масонски организации и нова вонземска...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Една амбициозна девојка се вплеткува во заткулисните игри на елитата која управува со светот. Има ли шанса во конфронтацијата со професионални тајни агенти, моќни масонски организации и нова вонземска раса која се стреми да загосподари со светот? Може ли да се успее во борба без правила и морал, кога целта ги оправдува сите средства? Борба во која влогот е пострашен од губењето на животот! Фантастична авантура што ќе ве држи напнати од почеток до крај. Страст, љубов, предавство... Кога мислиш дека нема излез, дека си сам... 208 стр., 12.5 Х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка