Мини фрижидер 24 L Сребрен

11.505,00 ден.   Спореди

Мини-фрижидер со оптимален капацитет. Можете дури пет шишиња кои содржат 1 литар да ги држите на ладна температура. Во автомобил, додека кампувате, дома или во канцеларијата - благодарение на снабдува...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.505,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мини-фрижидер со оптимален капацитет. Можете дури пет шишиња кои содржат 1 литар да ги држите на ладна температура. Во автомобил, додека кампувате, дома или во канцеларијата - благодарение на снабдување со електрична енергија над 12 V / DC или
230 V / AC овој фрижидер може да се користи насекаде. Ако сакате вашата храна да биде топла за долго време, можете тоа да го направите само со промена на прекинувачот на задната страна на уредот за ладење, во уредот за топлење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка