МИНИ УСБ КОНЕКТОР - ПОЛНАЧ

531,00 ден.   Спореди

Полнете ги сите електронски апарати во вашиот автомобил преку овој едноставен УСБ-конектор додека патувате. Адаптерот е соодветен за сите апарати со интегрирана батерија, како мобилните телефони, MP3-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Полнете ги сите електронски апарати во вашиот автомобил преку овој едноставен УСБ-конектор додека патувате. Адаптерот е соодветен за сите апарати со интегрирана батерија, како мобилните телефони, MP3-плеери, PDA апарати итн. Други апарати можат исто така да се полнат преку УСБ-портата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка