Мини ултразвучен навлажнувач

3.245,00 ден.   Спореди

Фина атомизација со ултразвучен керамички елемент. Покривот е осветлен со бели LED диоди. Со додавање на соодветно ароматизирачко масло, производот може да се користи и како ароматизер за собата. При...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.245,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Фина атомизација со ултразвучен керамички елемент. Покривот е осветлен со бели LED диоди. Со додавање на соодветно ароматизирачко масло, производот може да се користи и како ароматизер за собата. При ниско ниво на водата, уредот автоматски се исклучува.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка