Мини срце со една пралина

195,00 ден.   Спореди

Мини срце со една пралина (±15 g)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Леонидас http://jass.com.mk/index.php/mk/e-prodavnica.html Детали 195,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мини срце со една пралина (±15 g)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка