Мини сончев панел MINIPANEL

767,00 ден.   Спореди

Овој сончев мини генератор е идеален за полнење на различни уреди со помош на сончевата енергија. Опремен е со приближно 1,7m долги приклучен кабел со NF приклучок (внатрешен влез ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој сончев мини генератор е идеален за полнење на различни уреди со помош на сончевата енергија. Опремен е со приближно 1,7m долги приклучен кабел со NF приклучок (внатрешен влез - Ø 1,3 mm) и алигатор клeштички кои овозможуваат лесно поврзување. Површината е направена од пластика во облик на леќа, што го зголемува степенот на апсорпција на сончевото зрачење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка