Мини самостоен Шпорет MBS

Мини самостоен Шпорет MBS

6.499,00 ден.   Спореди

Мини самостоен Шпорет MBS, Црн, Вкупна моќност 3.7 KW, Работна површина опремена со Две Грејни полчи F145mm-1000W, F180mm-1500W, Грejачи на рерна - горе/доле: 600W/600W, Димензиина рерна В:Ш:Д: 205 x...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мини самостоен Шпорет MBS, Црн, Вкупна моќност 3.7 KW, Работна површина опремена со Две Грејни полчи F145mm-1000W, F180mm-1500W, Грejачи на рерна - горе/доле: 600W/600W, Димензиина рерна В:Ш:Д: 205 x 367 x 325mm, Димензии на шпоретот В:Ш:Д: 315 x 570 x 350mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи