МИНИ ПУМПА 1000

2.685,00 ден.   Спореди

Овие пумпи се со висок квалитет и имаат долг рок на траење. Исто така имаат и ниска потрошувачка на електрична енергија и високи перформанси. Најпогодни за декоративни фонтани.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.685,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овие пумпи се со висок квалитет и имаат долг рок на траење. Исто така имаат и ниска потрошувачка на електрична енергија и високи перформанси. Најпогодни за декоративни фонтани.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка