МИНИ МОНИТОР - LENCO TFT-370

5.841,00 ден.   Спореди

Мини монитор тип LENCO TFT-370 за вашиот дом, патувања, кампување итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.841,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мини монитор тип LENCO TFT-370 за вашиот дом, патувања, кампување итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка