МИНИ МОБИЛЕН АДАПТЕР - ПОЛНАЧ

2.242,00 ден.   Спореди

Мини УСБ мобилен адаптер со заштита од вода погоден за полнење на систем за навигација,PDA, мобилни телефони итн.
Приклучок за 5 V УСБ конектор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.242,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мини УСБ мобилен адаптер со заштита од вода погоден за полнење на систем за навигација,PDA, мобилни телефони итн.
Приклучок за 5 V УСБ конектор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка