МИНИ МЕГАФОН MG212, БЕЛ

14.278,00 ден.   Спореди

Внимание, внимание! Пристигна мини мегафонот со кого јасно и гласно ќе биде пренесена Вашата порака на поголемо растојание. Потребни се 2 АА батерии (не спаѓаат во пакетот).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.278,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Внимание, внимание! Пристигна мини мегафонот со кого јасно и гласно ќе биде пренесена Вашата порака на поголемо растојание. Потребни се 2 АА батерии (не спаѓаат во пакетот).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка