МИНИ МЕГАФОН CS-882

18.467,00 ден.   Спореди

Внимание, внимание! Пристигна мини мегафонот CS 882 со кого јасно и гласно ќе биде пренесена вашата порака на поголемо растојание. Потребни се 6 АА батерии (не се вклучени во пакетот).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 18.467,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Внимание, внимание! Пристигна мини мегафонот CS 882 со кого јасно и гласно ќе биде пренесена вашата порака на поголемо растојание. Потребни се 6 АА батерии (не се вклучени во пакетот).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка