МИНИ-ЛЕТКУМ MS-7512 7,5W/12V

354,00 ден.   Спореди

Микро-леткум (игла) е дизајниран за деликатно лемење. Повеќенаменска употреба, како на пример, за најмали СМД лемења.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микро-леткум (игла) е дизајниран за деликатно лемење. Повеќенаменска употреба, како на пример, за најмали СМД лемења.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка