МИНИ КУЌИШТЕ ЗА ПОВРЗУВАЊЕ - USB/RJ45

1.932,00 ден.   Спореди

Мини додаток за вашиот лап топ кој ви овозможува додавање на 3 USB 2.0 порти и RJ45 приклуок. Лесен за инсталација и нема потреба од надворешно напојување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.932,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мини додаток за вашиот лап топ кој ви овозможува додавање на 3 USB 2.0 порти и RJ45 приклуок. Лесен за инсталација и нема потреба од надворешно напојување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка