Мини гасен горилник

295,00 ден.   Спореди

Со овој мини горилник со концентриран пламен можете да достигнете температури на загревање до 700 °C. Може да се полни со стандарден гас, како за запалка за цигари. Делот кај запалувачот е заштит...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој мини горилник со концентриран пламен можете да достигнете температури на загревање до 700 °C. Може да се полни со стандарден гас, како за запалка за цигари. Делот кај запалувачот е заштитен со капаче.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка