МИНИ ВНАТРЕШЕН/НАДВОРЕШЕН ДИГИТАЛЕН ТЕРМОМЕТАР

504,00 ден.   Спореди

Универзален компактен термометар за мерење на внатрешна или надворешна температура


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 504,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзален компактен термометар за мерење на внатрешна или надворешна температура

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка