Мини вградлив осцилоскоп VPS 10

2.794,00 ден.   Спореди

Квалитетен осцилоскоп за вградување. Идеален за системска анализа, обука, демонстрации и сл. Со вграденатa функција Auto Setup, мерењето на различните облици на сигнали е значително олеснето. Измерени...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.794,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Квалитетен осцилоскоп за вградување. Идеален за системска анализа, обука, демонстрации и сл. Со вграденатa функција Auto Setup, мерењето на различните облици на сигнали е значително олеснето. Измерените вредности се прикажуваат на LCD екран со осветлена позадина и резолуција од 128 х 64 пиксели.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка