Мини брусилка DREMEL 4000-4/65

14.809,00 ден.   Спореди

Идеален партнер за сите апликации со високи барања во прецизност и контрола. Без разлика дали за фино работа на дрво, полирање на хром или здодевни мали дупки во различни материјали.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.809,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален партнер за сите апликации со високи барања во прецизност и контрола. Без разлика дали за фино работа на дрво, полирање на хром или здодевни мали дупки во различни материјали.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка