Мини бар за во автомобил T08 DC

6.568,00 ден.   Спореди

Згоден мини бар во Вашиот автомобил. Едноставно зацврстете го на совозачкото или на задното седиште. На задното седиште исто така може да се употреби како згоден наслонувач за рака. Капакот лесно се о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.568,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Згоден мини бар во Вашиот автомобил. Едноставно зацврстете го на совозачкото или на задното седиште. На задното седиште исто така може да се употреби како згоден наслонувач за рака. Капакот лесно се отвара и веќе Ве чека Вашиот освежителен пијалок.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка