Минијатурен компресор

Минијатурен компресор

799,00 ден.   Спореди

Автомобилски компресор за воздух со барометар. Сенаменски, за пумпање на гумите на автомобили, мотоцикли, велосипеди, спортска опрема, играчки и друго.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автомобилски компресор за воздух со барометар. Сенаменски, за пумпање на гумите на автомобили, мотоцикли, велосипеди, спортска опрема, играчки и друго.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка