Миксер YT-1518

895,00 ден.   Спореди

Миксер
-200W
-Хромирано куќиште на апаратот
-3 брзини
-Копче за исфрлување на додатоците
Производител:
Bira Шифра:
YT-1518


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 895,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Миксер
-200W
-Хромирано куќиште на апаратот
-3 брзини
-Копче за исфрлување на додатоците
Производител:
Bira Шифра:
YT-1518

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка