Миксер Philips HR 1453

1.541,00 ден.   Спореди

Миксер со моќност 175W.
Моќност: 175W;
3 брзини + turbo;
1 пар маталки за матење;
1 пар маталки за месење тесто;
1,25м кабел;
Копче за вадење на маталките;
Бо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.541,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Миксер со моќност 175W.
Моќност: 175W;
3 брзини + turbo;
1 пар маталки за матење;
1 пар маталки за месење тесто;
1,25м кабел;
Копче за вадење на маталките;
Боја Бела;
Димензии (ДхШхВ): 18.5x9.2x18.5 цм;
Тежина 1,2 кг;

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка