МИКРО УСБ 3.0 ПРИКЛУЧОК - ЦРН

472,00 ден.   Спореди

Стандардизиран УСБ 3.0 приклучок за копирање на податоци со капацитет до 5 GB/s, со 10 пати побрз трансфер од УСБ 2.0. Потребна е соодветна контролна картичка и терминал ( на пр. УСБ 3.0. хард диск).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стандардизиран УСБ 3.0 приклучок за копирање на податоци со капацитет до 5 GB/s, со 10 пати побрз трансфер од УСБ 2.0. Потребна е соодветна контролна картичка и терминал ( на пр. УСБ 3.0. хард диск).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка