Микрофибер сунѓерчиња за полирање

330,00 ден.   Спореди

Микрофиберот е револуционерен фибер кој содржи стотици илјади микроскопски јамки на квадратен сантиметар, што е 100 пати пофино од човечко влакно. Зголемената површина го прави микрофиберот супериорен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 330,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микрофиберот е револуционерен фибер кој содржи стотици илјади микроскопски јамки на квадратен сантиметар, што е 100 пати пофино од човечко влакно. Зголемената површина го прави микрофиберот супериорен во однос на традиционалните производи, како памук или други крпи, и е идеален за автомобилско чистење. Начин на употреба:
Microfibre Wax Applicator - Белиот микрофибер сунѓер е специјално развиен за нанесување на восок. Супер меките микрофибер влакна нанесуваат восок непречено и рамномерно. Microfibre Trim Applicator - Зелениот микрофибер сунѓер е дизајниран за употреба во внатрешноста на возилата и полирање на украсни делови. Густо спакуваните фибер влакна создаваат ја привлекуваат прашината како магнет. Microfibre Wheel Wax Applicator - Жолтиот микрофибер сунѓер е дизајниран за нанесување на средства за нега и восоци на бандажите и металните површини. Hi Density Tyre Dressing Applicator - Сивиот пенаст сунѓер е развиен за нега на гумите. Пената со голема густина овозможува нега на гумите непречено и рамномерно. НАПОМЕНА: Да не се користи на топла површина. Да се чува на дофат од деца. Рок на употреба: Неограничен
Производот е усогласен со условите за квалитет, пропишани во законите на Република Македонија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка