Микрофибер крпи - 12 пар.

520,00 ден.   Спореди

- Made from Microfibre
- Cleans without chemicals
- Lint and streak free results
- Machine wash and dry
- Environmentally friendly
Pack contains 12 cloths each ca. 40x30c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 520,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


- Made from Microfibre
- Cleans without chemicals
- Lint and streak free results
- Machine wash and dry
- Environmentally friendly
Pack contains 12 cloths each ca. 40x30cms

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка