Микрокабел со 12 влакна FU2 G652D

Микрокабел со 12 влакна FU2 G652D

35,00 ден.   Спореди

Микрокабел со 12 влакна FU2 G652D


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 35,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микрокабел со 12 влакна FU2 G652D

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка