Меѓународно јавно право

Меѓународно јавно право

823,00 ден.   Спореди

„Замислена да биде вовед во принципите на меѓународното јавно право и делумно преглед на најважните прашања на неговото остварување. Има цел да им служи како учебник на студентите, но и како референца...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 823,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Замислена да биде вовед во принципите на меѓународното јавно право и делумно преглед на најважните прашања на неговото остварување. Има цел да им служи како учебник на студентите, но и како референца за оние чиј научен и професионален интерес ја опфаќа оваа област.“

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка