МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР

413,00 ден.   Спореди

Посакуваниот временски период на функционирање се активира со потенциометарот на прекинувачот. А доколку сакате постојана функција, притиснете го црвеното копче.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Посакуваниот временски период на функционирање се активира со потенциометарот на прекинувачот. А доколку сакате постојана функција, притиснете го црвеното копче.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка