Механички рачен часовник SKELETON

8.555,00 ден.   Спореди

Елегантен рачен часовник Skeleton, со мануелно подесување и мал приказ за секунди


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.555,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Елегантен рачен часовник Skeleton, со мануелно подесување и мал приказ за секунди

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка